خرید پستی تردمیل خانگی 

خرید پستی تردمیل خانگی 

فضای منزل شما: اگر دارای محدودیت در فضای منزل هستید، از تردمیل هایی استفاده کنید که دارای قابلیت تاشو هستند، با اینکار تردمیل شما تا 70% فضای کمتری اشغال می کند.

 

کشور سازنده: برخی از افراد حساسیت خاصی روی کشور سازنده دستگاهی که خریداری می کنند، دارند. اکثر تردمیل های موجود در بازار ایران ساخت کشورهای تایوان، چین، کره، اسپانیا، فنلاند می باشند. این پارامتر تاثیر بسزایی در قیمت تردمیل خواهد داشت که همیشه باعث افزایش کیفیت نیست. نکته ای که بیشتر حایز اهمیت است، داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش تردمیلی است که خریداری می نمایید. تمامی تردمیل های پویا جیم دارای گارانتی اورجینال شرکت سازنده می شد که در جزییات کالا قابل مشاهده است. برندها و کشورهای سازنده و گارانتی آن نیز در زیر قابل مشاهده است.

 

قیمت: البته قیمت همیشه تعیین کننده نیست، پیشنهاد می کنیم به جای دیدن قیمت های مختلف، پارامتر های بالا را در نظر گرفته و بر روی مشخصات دستگاهی که مناسب شماست تمرکز نمایید. قیمت انواع تردمیل خانگی است با دیدن همه مدل های تردمیل در پویا جیم، بتوانید گزینه مناسب تر با قیمت بسیار کمتر را بیابید و مابقی مبلغی را که در نظر گرفته اید، ذخیره نموده یا صرف خرید ماساژور یا دستگاه ورزشی دیگری کنید که در کنار تردمیل استفاده نمایید.